MENU

Szkoła rzemiosła

KUŹNIA ARTYSTYCZNA – To takie wydarzenie kiedy odwiedzają nas różni goście i próbują swoich sił w pracowniach pod okiem specjalistów - uczestników WTZ PSONI Police.

Witamy wiosnę

21.03.2018   

W tym roku, tak jak w poprzednich latach nie odstąpiliśmy od podtrzymania tradycji pożegnania zimy i powitania wiosny.

Zimowe ekspresje

Zima nie odpuszcza, my jeszcze znajdujemy w niej przyjemność. 

10 lat z klubem Sasanka

Krótkie podsumowanie dziesięcioletniej działalnośći Klubu.

Nasz karnawałowy bal

Ostatni dzień miesiąca stycznia przeżywaliśmy radośnie. 

Niecodzienne barwy kultury

Z Domu Kultury w Policach otrzymaliśmy zaproszenie na wyjątkowo pięknie przygotowane występy dzieci i młodzieży przedstawione w ludowych klimatach.  

Świąteczne Police w międzynarodowym gronie

.

Przedświąteczna wspólnota

Gloria in excelsis Deo.  Wigilię Świąt Bożego Narodzenia Anno Domini 2017 w PSONI Koło w Policach w dniu 14 grudnia rozpoczęliśmy o godzinie jedenastej.

 

Razem możemy więcej

Powiatowa Gala Wolontariatu i Aktywności Społecznej, edycja 2017, na której wyróżnienia i nagrody przyznano w pięciu kategoriach: działania warte naśladowania, wspólne działania, osobowość roku, działalność wolontariacka oraz działalność placówek oświatowych w zakresie wolontariatu i aktywności społecznej odbyła się w piątek 8 grudnia.

Andrzejki w ŚDS

30. 11.2017r w naszym ŚDS przy współpracy i zaangażowaniu pani Doroty Karczewskiej ze SOSW w Tanowie zostały zorganizowane Andrzejki. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili podczas zabawy przy muzyce przeplatanej wróżbami i przepowiedniami andrzejkowymi. Po wróżbach, zabawach, tańcach i hulankach zasłużyliśmy na słodki poczęstunek.

Było super, tanecznie, bajecznie jeszcze raz dziękujemy Pani Dorocie J.

projekt i wykonanie strony: SeeSite