MENU

Mała architektura

Dzięki serdeczności Państwa Iwony i Stanisława Orzechowskich właścicieli firmy „STOR” z Nowej Soli, specjalizujących się w produkcji artystycznych dekoracji, wzbogaciliśmy nasz krajobraz o przyjemne dla oka akcenty. 

Wizyta studyjna OPS w Gryfinie

W dniu 06.06.2017r. nasze Stowarzyszenie miało zaszczyt gościć Panie z Ośrodka Pomocy Społecznej w Gryfinie.

Zawody spławikowe w Dźwirzynie

W dniach od 02 do 04 czerwca 2017 roku zostały zorganizowane XIV Zawody Spławikowe o Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego. 

Zaczarowany Toruń

W ostanie dni maja (29.05-31.05.2017) członkowie Stowarzyszenia wraz z uczestnikami wyruszyli w podróż do zaczarowanego Torunia.

Uroczyste obchody Dnia Godności

Dzień 25.05.2017 roku był dla nas wszystkich wyjątkowym wydarzeniem: nasze Stowarzyszenie świętowało obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością  Intelektualną, a także długo oczekiwane otwarcie nowego budynku Mieszkań Chronionych. Inwestycja trwała 4 lat (2014-2017).

Obchody rozpoczęliśmy  mszą świętą w Kościele pw. Św. Kazimierza odprawioną przez ks. Waldemara Gasztkowskiego oraz ks. Wojciecha Puciato.

Wielkie przygotowania do Dnia Godności

Już za chwilę Nasze wielkie święto, uroczyste obchody Dnia Godności!...

Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną

Program.

Dokumenty do pobrania:

No i mamy Go...

Po długich oczekiwaniach dzięki naszemu sponsorowi Panu Janowi Ziętek właścicielowi Zakładu Kamieniarskiego "LASTRICO", na naszym pięknym terenie wśród zieleni stanął wymarzony kamienny mostek. 

Vivat Maj !

27 kwietnia gościliśmy studentów z Rosji, Białorusi i Ukrainy.

Kiermaszy ciąg dalszy...

W miniony weekend, reprezentowaliśmy nasze Stowarzyszenie w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach,

projekt i wykonanie strony: SeeSite