MENU

20 lat, naszych wspólnych lat.

„ Smutnym jest świat pozbawiony łez i wad.

Tworzysz go podążając drogą swą…”

Takimi słowy zaczyna się piosenka, której melodyjne nuty patronowały naszym obchodom 20-lecia powstania PSONI Koło w Policach oraz Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Jakże wymowny refren: „ … Jesteśmy tu, jesteśmy teraz. Nasz wspólny dzień, wspólny los nadaje życiu sens. Świat nasz będzie lśnił, kolorów wiele w nim, jeśli ja i ty umiemy razem być…” Jakże wymowne te słowa, aktualne i faktyczne. Wsłuchując się w całość poznamy wiele wartości jakie niesie ta piosenka i wzruszyć się przy niej jest niezwykle łatwo.

Jesteśmy zobowiązani przyznać, że te 20 lat, to czas ogromnej naszej pracy, starań i nadziei ale wszystko to doświadczamy i realizujemy z wielką pomocą naszych wiernych przyjaciół i serdecznych darczyńców, naszych opiekunów i zwyczajnie życzliwych nam ludzi. Czasem zwyczajnie wyciągnięta dłoń, uśmiech i dobre słowo, czasem modlitwa za nas potrafi zdziałać cuda w naszym życiu i odmienić nas i nasz los. Dziękujemy z całego serca i wszystkich naszych sił za dobre serce nam oddane. Nasza wdzięczność nie będzie nigdy zapomniana.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za przybycie tego dnia, za uwagę nam poświęconą, za bycie z nami bo Wasza obecność dla nas jest niezwykle cenna. Dziękujemy !


wróć  

projekt i wykonanie strony: SeeSite