MENU

Był u nas Mikołaj...

6 grudnia nieoczekiwanie przybyły do uczestników ŚDS wysłanki Mikołaja - Mikołajki!!! tylko dlatego że bylismy GRZECZNI otrzymaliśmy prezenciki... smiley

Spotkanie z opiekunami uczestników ŚDS

Koniec roku to dobry czas na spotkanie z rodzicami, przedstawienie i omóweinie wielo miesięcznej pracy.

ŚDS w świątecznym przebraniu

Nic dodać nic ująć...jest bajecznie!

Wojskowe aspiracje

W dniu Świętego Mikołaja zostaliśmy zaszczyceni  przez umundurowaną drużynę wojskową reprezentowaną przez uczniów klasy drugiej z Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach  pod przewodnictwem horążego Golczyńskiego. 

Na tę okoliczność

W dniu Świętej Barbary patronki górników i kamieniarzy na specjalne zaproszenie wystosowane od Pana Jana Ziętka, właściciela zakładu kamieniarskiego LASTRICO w Policach udaliśmy się na uroczystą mszę do Sanktuarium Dzieci Fatimskich w Szczecinie przy Osiedlu Kasztanowym.

Artystyczne kompozycje

Interesującą kompozycję obrazów wykonanych z puzzli, wykonanych i sprezentowanych przez Pana Leszka Gorącego z Dąbrowy Górniczej zamieściliśmy w pomieszczeniach i holach Mieszkań Chronionych.  

Andrzejki w WTZ

Choć mniej dzisiaj popularne imię w naszym społeczeństwie ale tradycja podtrzymuje celebrowanie pamięci o Świętym Andrzeju.

Choć nie każdy Andrzej zasługuje na miano Świętego to 30 litopada w naszym Warsztacie podejmujemy ten dzień wesołą imprezą taneczną.

Przy rytmach żywej i wesołej muzyki bawiliśmy się przez blisko 3 godziny. Wszyscy którym muzyka byłaby za głośna mogli skorzystać w tym dniu z zabaw z wróżbą. 

Wspieramy w potrzebie

Dnia 16 listopada 2017 w Zespole Szkół im. I. Łukasiewicza uczestnicy stowarzyszenia PSONI wzięli udział w zbiórce karmy dla zwierząt ze schroniska w Dobrej Szczecińskiej wraz z podopiecznymi polickiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Podopieczni udowodnili, że mają ogromne serca i są przyjaciółmi zwierząt. Z zaangażowaniem łączyli się w szkolną zbiórkę dla bezdomnych psów i kotów.  Jednocześnie mieli przy tym ogrom radości, której nie da się opisać.

Upiększamy nasz teren

Wciąż wzbogacamy naszą małą architekturę o drobne elementy wystroju. Wszelkie inicjatywy są mile widziane, a  ich realizacja przynosi nam wszystkim ogromną satysfakcję. Kwietnik wykonany z prostych elementów przed wejściem do Mieszkań Chronionych podnosi estetykę a kamienny błękitny stół pełni formę użytkową i daje artystyczny akcent.

Mamy zaszczyt poinformować,  iż powołana uchwałą Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Kapituła Konkursu Marszałka "Lider Ekonomii Społecznej 2017", na posiedzeniu 6 października br. przyznała Przewodniczącemu Koła PSONI w Policach Panu Zdzisławowi Gorącemu wyróżnienie w kategorii "Animator ekonomii społecznej".

projekt i wykonanie strony: SeeSite