MENU

Z determinacją w ping-pongu

Dnia 06 lutego 2019r. uczestnicy placówek ŚDS i WTZ reprezentujący PSONI Police, wyruszyli z Polic do Stargardu na XIX Turniej Tenisa Stołowego, aby odbyć lekcję zaradności, okazywania emocji, integracji oraz szlachetnej rywalizacji. W tym dniu nasi reprezentanci zdobyli czwarte miejsce wśród siedmiu drużyn, które stawiły się na turnieju.

Przygotowane przez organizatorów były dwie kategorie zawodów Tenisa Stołowego tj. turniej  główny oraz turniej dla uczestników rezerwowych. Podczas głównych rozgrywek zajęliśmy jako silna drużyna 4 miejsce.

W turnieju uczestników rezerwowych zajęliśmy drugie, czwarte i piąte miejsce. 

Po podsumowaniu całego turnieju szczególne wyróżnienie otrzymała uczestniczka WTZ Police, była ona  wyróżniającą się zawodniczką z pośród wszystkich kobiet. Był to wyjątkowy dzień dla uczestników, który zakończył się wielkim sukcesem, a także wielkimi emocjami, o których długo nie zapomnimy.

Organizatorzy przygotowali dla nas poczęstunek w postaci gorących napojów oraz bardzo dobrą zupę grochówkę  podaną przez naszych kolegów i koleżanki z Centralnej kuchni PSONI Stargard.

Wszyscy uczestnicy aktywnie i zaangażowaniem uczestniczyli w rywalizacji sportowej, hart ducha i wola walki przełożyła się na otrzymanie przez nas medali i dyplomów.

Po zakończeniu Turnieju,  zawodnicy w  pogodnych nastrojach, dumni ze swoich osiągnięć, udaliśmy się do swoich placówek. Naszymi sportowymi rywalami były drużyny:

  • WTZ Nowielin
  • ŚDS Myślibórz
  • WTZ Stargard
  • WTZ Płonia
  • ZAZ Stargard ( Centralna Kuchnia)
  • ŚDS Stargard.

wróć  

projekt i wykonanie strony: SeeSite