MENU

Dary Puszczy

Nasze Warsztaty z racji położenia w terenie obdarowane są dwoma znaczącymi walorami. Tam gdzie miasto się kończy zaczyna się las. 

Świętowaliśmy, potańczyliśmy...

10. X. 2017r w Dniu  Zdrowia Psychicznego o godzinie 13.00 rozpoczęło się kameralne spotkanie w zaprzyjaźnionej restauracji „Włoski Ogród”. 

Ceramika na zdrowie

1 października braliśmy udział w festynie rodzinnym „Z rodzina po zdrowie” organizowanym przez Powiat Policki, Zespół Szkół im. I.Łukasiewicza w Policach oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie.

Po boisku piłka goni

Coroczny Integracyjny Turniej Piłki Nożnej to stały element urozmaicenia naszej kultury i promocji zdrowia w ramach Stowarzyszenia.

Promocje na Targach

16 września na Jasnych Błoniach w Szczecinie  w pięknej scenerii i przy słonecznej pogodzie odbyły się Targi Ekonomii Społecznej.

Pan Ryszard uczy Pana Ryszarda

 Gdy efekty pracy ucznia przerosną samego mistrza to sukces jest podwójny. 

40 lat jak jeden dzień

Okrągły jubileusz naszej koleżanki z Warsztatów Terapii Zajęciowej, pracowni rękodzieła.

XIV Rajd Integracyjny po Puszczy Wkrzańskiej

Tegoroczny wrześniowy Integracyjny Rajd Pieszy osób z niepełnosprawnością intelektualną przebiegł szlakiem od miejsca zbiórki w Tanowie do  miejsca docelowego, naszej placówki przy ul. Korczaka.

Łazy

W dniach 13-15.09.2017 grupa uczestników WTZ PSONI w Policach została zaproszona z pośród wielu placówek z całej Polski do udziału w XV Ogólnopolskich Integracyjnych Warsztatów Artystycznych organizowanych przez WTZ 2 PSONI Koło w Koszalinie.

Poznajemy losy powojennego Szczecina

W deszczowy , wrześniowy dzień grupa uczestników WTZ PSONI w Policach zapragnęła wybrać się spacerkiem po Szczecinie. Celem wyprawy było Muzeum Narodowe – Centrum Dialogu Przełomy.

projekt i wykonanie strony: SeeSite