MENU

Zabawa Andrzejkowa

Zgodnie z tradycją w dniu 31.11.2016 w placówce Środowiskowego Domu Samopomocy odbyły się Andrzejki.

 

Powakacyjne zajęcia "Klubu Sasanka"

Zajęcia Klubu Sasanka po wakacjach przebiegały według sprawdzonych schematów. Uczestnicy nadal licznie i z chęcią biorą udział w nieobowiązkowych zajęciach.

Tytuł "Lider Pozarządowy" dla PSOUU Koło w Policach

30 listopada pan Zdzisław Gorący Przewodniczący PSOUU Koło w Policach odebrał z okazji Dnia Pracownika Socjalnego od Olgierda Geblewicza, marszałka wojewódzwa zachodniopomorskiego, w ramach konkursu "Liderzy Służb Społecznych" tytuł "Lider Pozarządowy" dla Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Policach. Gratulujemy!

11 Listopad Narodowe Święto Niepodległości

Członkowie naszego Stowarzyszenia przy dźwiękach Mazurka Dąbrowskiego uroczyście wciągnęli flagę na maszt.

Wizyta młodzieży z programu Erasmus+/październik 2016

Podczas pobytu zagranicznych gości w Polsce jedno ze spotkań odbyło się w polickim kole Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

Wizyta przedstawicieli Fundacji Juan XXIII RONCALLI z Madrytu/ październik 2016

18.10.2016 placówki naszego Stowarzyszenia odwiedzili przedstawiciele Fundacji Juan XXIII RONCALLI z Madrytu. 

FOTO RELACJA Z RAJDU PO PUSZCZY WKRZAŃSKIEJ/wrzesień 2016

Cyklicznie jak każdego  września Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło Terenowe Police wraz z  KT PTTK „Sami Swoi” zorganizowało Raj po Puszczy Wkrzańskiej, którego celem było propagowanie zdrowego wypoczynku, a także integracja poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu .

XIV Ogólnopolskie Integracyjne Warsztaty Artystyczne w Łazach/ wrzesień 2016

W dniach 16-18. 09. 2016 grupa uczestników WTZ w Policach aktywnie brała udział w organizowanych przez WTZ nr. 2 PSOUU Koło w Koszalinie – XIV Ogólnopolskich Integracyjnych Warsztatach Artystycznych w Łazach.

XXIII Zawody Lekkoatletyczne Osób Niepełnosprawnych w Stargardzie

9 września 2016 roku odbył się wyjazd do Stargardu na imprezę sportową XXXIII Wojewódzkie Igrzyska Lekkoatletyczne. Nasze stowarzyszenie reprezentowała drużyna z Warsztatu Terapii Zajęciowej.

projekt i wykonanie strony: SeeSite