MENU

Majowe obchody Dnia Godności

Kolejny raz z satysfakcją uczestniczyliśmy w dorocznym Dniu Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Na obchody zaproszono Zarząd PSONI Koło w Policach, Uczestników ŚDS, WTZ, Mieszkania Chronionego Wspieranego, pracowników placówek, media oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych podmiotów wsparcia społecznego. Okoliczność tego święta jednoznacznie zaznacza naszą obecność w społeczeństwie. Jest to czas szczególny, taki abyśmy mogli zostać w większym stopniu zauważeni, wysłuchani i utwierdzeni w przekonaniu o społecznym zrozumieniu.

Nie tylko życzliwość osób prywatnych ale i inicjatyw wypływających od zaprzyjaźnionych organizacji przyczyniły się i tym razem do współtworzenia naszego środowiska.

W tym roku na terenie placówki przygotowaliśmy akcję sadzenia roślin dekoracyjnych, a wszystko to dzięki Ośrodkowi Wsparcia Ekonomii Społecznej ze Szczecina i Fundacji AdRem.

Zorganizowana impreza plenerowa w obszernej oprawie muzycznej akcentowana była występami taneczno-wokalnymi i wyraźnie podkreślała artystyczne walory jej uczestników. Nie brakło też napojów i posiłków, których kunszt kulinarny zaostrzał wszystkim apetyty. Na pewno będziemy wspominać ten dzień z ogromną przyjemnością i sentymentem. Wszystkim, za obecność w tym Dniu serdecznie dziękujemy.


wróć  

projekt i wykonanie strony: SeeSite