MENU

XX - lecie Warsztatu Terapii Zajęciowej

Cieszymy się naszą placówką już 20 lat, gdzie realizujemy swoje nadzieje, pasje i obowiązki.

Rozwijamy relacje koleżeńskie, podejmujemy działania, inicjatywy a wszystko to w drodze do aktywności zawodowej i osobistej.

Przemowa Przewodniczącego Pana Zdzisława Gorącego otworzyła i zarysowała kontekst znaczenia Placówki oraz misji osób pracujących i się w niej realizujących. Wzruszające słowa podziękowań dotknęły wszystkich obecnych nobilitując do poczuwania bycia wspólnotą o wyjątkowym znaczeniu społecznym.

Niniejsza okoliczność , to także sposób na wyjątkowe podziękowania dla członków Rady Zarządu oraz osobom zaangażowanym w funkcjonowanie placówki. Wyróżnione osoby otrzymały na swoje ręce specjalnie przygotowane pisemne podziękowania oraz przepiękne bukiety kwiatów w geście wdzięczności i sympatii.

Zaaranżowany pokaz multimedialnych prezentacji prezentujących osiągnięcia placówki i aktywności kulturalnych uczestników został udostępniony na dużym ekranie.

Szczególne podziękowania składamy osobom, które wspomogły nas swoim zaangażowaniem na rzecz przebiegu uroczystości, tj. młodzieży i opiekunom z Ochotniczego Hufca Pracy w Policach oraz Policjantom, którzy poświęcili swój czas i inicjatywę na rzecz naszego urodzinowego solenizanta. Przejażdżka radiowozem z pewnością była ogromnym zaskoczeniem i radością ze spełnienia marzeń dla naszego uczestnika.

Każdy z uczestników imprezy otrzymał pamiątkowy brelok i znaczek okolicznościowy wykonane przez pracownie Warsztatu Terapii.

Jak śpiewa w swojej piosence Robert Kupicha „ … bo żyli tak, jak każdy chciałby żyć i byli tam, gdzie każdy chciałby być …” i stała się ona naszym motywem przewodnim tejże radosnej Uroczystości.


wróć  

projekt i wykonanie strony: SeeSite