MENU

XVI Integracyjny Rajd Pieszy po Puszczy Wkrzańskiej

Nasz cel, to spotkanie się jak co roku na szlakach Puszczy Wkrzańskiej aby pieszo przemierzyć kilkukilometrowy odcinek drogi.

W tym roku, trasa z Polic przebiegła w kierunku na południe docierając pod pomnik przyrody jakim jest Dąb Samotnik, dalej do Siedlic aby tam zawrócić i następnie wzdłu ż linii energetycznych w kierunku północno-zachodnim... aż do siedziby PSONI. Łącznie około 6.5 kilometra.

Na start przy Sportowym OSiR w Policach zgłosiły się zaproszone drużyny ze Szczecina, Goleniowa, Kamienia Pomorskiego, Kołobrzegu, Szczecina-Płoni, Przybiernowa, z Klubu Stompe i Klubu Sasanka.

Każdy z uczestników rajdu otrzymał okolicznościowy znaczek, który przypięty do bluzy lub plecaka identyfikował wszystkich biorących w nim udział. Blisko dwustu osobowa grupa w sposób bezpieczny i zorganizowany przemierzyła długi szlak aby w połowie zatrzymać się na odpoczynek i posiłek regeneracyjny.

Blisko 3 godzinny przemarsz zakończył się w siedzibie PSONI przy ul. Korczaka gdzie każdy strudzony drogą mógł odpocząć na pikniku integracyjnym przy ciepłym posiłku i muzyce. Wszystkie zastępy zostały uhonorowane przez zarząd PSONI w Policach pamiątkowymi dyplomami i drobnymi prezentami. 

Policka TV uwieczniła nas w swoim obiektywie za co serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim organizatorom, wspierającym nas m.in. KT PTTK "Sami Swoi" Police, Starostwu Powiatowemu w Policach, Spółdzielni Socjalnej "Pożyteczni" uczestnikom i opiekunom za wsparcie nas w tym dniu tak abyśmy mogli podtrzymać naszą tradycję i w tym roku.


wróć  

projekt i wykonanie strony: SeeSite