MENU

XIV Ogólnopolskie Integracyjne Warsztaty Artystyczne w Łazach/ wrzesień 2016

W dniach 16-18. 09. 2016 grupa uczestników WTZ w Policach aktywnie brała udział w organizowanych przez WTZ nr. 2 PSOUU Koło w Koszalinie – XIV Ogólnopolskich Integracyjnych Warsztatach Artystycznych w Łazach.

                Warsztaty artystyczne odbyły się pod hasłem „Tak niewiele potrzeba…” pod Honorowym Patronatem Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego Tomasza Sobieraja, Starosty Powiatu Koszalińskiego oraz Wójta Gminy Mielno.

                Przesłaniem, które przyświecało tym Warsztatom była komunikacja współistnienia osób sprawnych i niepełnosprawnych, których połączyła podobna wrażliwość na piękno i postrzeganie rzeczywistości poprzez sztukę.

                 Nasza grupa miała możliwość wyrażania swoich emocji poprzez sztukę oraz innych twórczych zajęciach zapewnianych przez organizatora, takich jak np. warsztaty fotograficzne, tworzenie biżuterii z guzików, wikliniarstwa -„drugie życie papieru”, itp. Bardzo chętnie uczestniczyli w warsztatach tanecznych. Uczestnicy Warsztatów po przyjeździe do Polic podzielili się wrażeniami i zdobytymi doświadczeniami z koleżankami i kolegami.


wróć  

projekt i wykonanie strony: SeeSite